|
|
|
|
 |
posthero
2010-03-24 14:50:38
|
2553
|
köszönöm!
De a csat cserét hogy kell? |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2010-03-24 14:28:03
|
2551
|
| A 720nm körüli szűrők átengednek némi látható tartományt is az infra mellett, ezért vöröses lesz az ég a tájképeken. Ezen a vöröses monokróm képen csinálsz egy vörös-kék színcsatornacserét és meg is van a kék égboltod :) |
|
Előzmény:
 |
posthero
2010-03-24 14:24:10
|
2550
|
halló
hogy lesz ilyen kék az ég? nem bírok rájönni. help me! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|