Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sargadinnye1 Creative Commons License 2010-03-23 12:19:12 11
Hozzászólnék a vitás dolgokhoz!A fényképek amik kint vannak a licitbox oldalán nem mindig a nyertes saját fényképei azért lehetséges,hogy kiskorú,gyerekek fényképe is kint van ,mert nem muszáj a nyertesnek saját fényképét küldeni küldheti a gyerekei fényképét/külön nyilatkozat kitöltése után/vagy barátja ,szomszédja bárki fényképét de a megnyert terméket tartalmaznia kell a fényképnek!Én magam is régóta járok oda licitálni,szerencsém is volt több értékes nyereményt is elhoztam,persze voltak köztük könyvek DVD-k is.A termék kialakult árának kifizetése és beérkezése után nagyon hamar kb 2 -3 nap elteltével meg is érkezik a megnyert termék.A termékek becserélhetőek!!!!!Ha nyersz egy könyvet meg dvd-t és nincs rá szükséged külön kérheted,hogy te azt nem szeretnéd megkapni hanem akár licit pontokra cserélheted
amikkel újra tudsz licitálni vagy nézel az oldalon olyan terméket ami árban egyezik a teáltalad megnyert termék eredeti /bolti/árával és azt kéred cserébe.Ha drágább a csere termék amire szeretnéd cserélni az is megoldható úgy hogy a különbözetet is kifizeted.Egyedül utalványokra és telefon feltöltésre nem lehet cserélni minden másra igen.Amennyiben licitálsz egy vodafonos telefon feltöltésre és megnyered de nincs vodafonos telefonszámod akkor kérheted,hogy más pl t-mobilos vagy pannonos
telefon feltöltés legyen helyette és nem szükséges a regisztrációkor megadott számra töltetned hanem kérheted bármely telefonszámra a feltöltést.Én már mint mondtam régóta licitálok ezen az oldalon soha semmi gond nem volt velük!Ha az ember ír nekik rendszerint 24órán belül válaszolnak bármire de sokszor 1-2-órán belül is jön a válasz segítőkészek ,rendesek én semmi rosszat nem tudok felhozni velük szemben.
sargadinnye
Előzmény:
night50 Creative Commons License 2009-10-24 20:19:48 10
Csalás az egész. Nézd meg a kiskorú (képen) "nyerteseket" ! Kiskorú nem játszhat, szóval vagy pedifilok vagy is törvénysértő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!