|
|
|
|
 |
procaliber
2010-03-23 12:14:41
|
24
|
Igen marad ez, de még akkor ott van a szakértelem. Én úgy vagyok vele inkább fizetek, de nem magamnál próbálnám ki sikerül a ragasztás vagy sem. Bár a tálcánál felemásak az érzéseim mivel nem penészedésgátló szilikont használtak a szakik és így most ezt ki kell cserélnem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Gyurco78
2010-03-22 16:11:40
|
20
|
| Szerszámkölcsönzés? |
|
Előzmény:
 |
procaliber
2010-03-22 13:46:04
|
19
|
Kérdés mi ez a méretnagyság? Mert nálam kb 10db csempét kellene feldobni egy zuhanytálca oldalára. Ennyiért nem vennék csempevágot és egyéb szerszámokat. Igen ám, de ennyiért meg nem jön ki a burkoló mert neki ez nem meló. Én megoldást nem találtam még eme gondomra sajnos |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|