Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tra3ant Creative Commons License 2010-03-21 23:11:28 10

Én sem!

Meg amit ma is művelt a Zaragoza ellen!

3 gól + csinált egy tizenegyest.

zseniális

Előzmény:
rich.mond Creative Commons License 2009-12-01 09:00:54 9

Nem hiszem el, hogy Messinek nincs egy topicja.

Kevés külföldi játékostól estem eddig hasra úgy istenigazából, de Batigol után újra van nagy kedvenc -lehet nem véletlen, hogy argentín mindkettő, de lehet, hogy igen.

Szédületes, mit képes csinálni a labdával ez a pöttöm ember.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!