Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-03-21 20:36:54 86
A címhez inkább az a kérdés illik, hogy milyen házat építsünk milyen technológiával, hogy ne kelljen 4-5 legálisan vagy feketén foglalkoztatott vagy családtag szakember és betanított munkás hosszú ideig vagy egyáltalán se. Alapot ássa a kisgépkezelő, betont hozzák készen, falat legóként lehessen összerakni, stb.
A hozzászólás:
vadckor Creative Commons License 2010-03-21 20:25:42 84
Nem indokolhatsz mindent azzal, hogy úgyis van kiskapu. A törvényt nem kérdés, hogy be kell tartani, de szerintem az sem kérdés, hogy a törvénynek az állampolgár érdekeit is védenie kell. Persze vitatkozhatunk rajta, hogy a tyúk volt előbb vagy a túlzott adószint.:-)
Előzmény:
vadckor Creative Commons License 2010-03-21 20:22:28 82
Ok, legyen a középút, 4 ember. Hol írhatom alá?:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!