|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-21 20:28:10
|
85
|
| Hátha valaki elolvassa a jövendő képviselők közül (mert ugye ők is emberek - tehát építkezhetnek is akár - és azt mondja, jé tényleg, engedni is kell nemcsak határt szabni..... |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-03-21 20:23:58
|
83
|
Te alairnad, de attol meg vita lenne rajta... mindket oldal belekotne. [FYI: ezt most csak en talaltam ki, nem egy letezo javaslat!] |
|
Előzmény:
 |
vadckor
2010-03-21 20:22:28
|
82
|
| Ok, legyen a középút, 4 ember. Hol írhatom alá?:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|