Keresés

Részletes keresés

vadckor Creative Commons License 2010-03-21 20:25:42 84
Nem indokolhatsz mindent azzal, hogy úgyis van kiskapu. A törvényt nem kérdés, hogy be kell tartani, de szerintem az sem kérdés, hogy a törvénynek az állampolgár érdekeit is védenie kell. Persze vitatkozhatunk rajta, hogy a tyúk volt előbb vagy a túlzott adószint.:-)
Axióma Creative Commons License 2010-03-21 20:23:58 83
Te alairnad, de attol meg vita lenne rajta... mindket oldal belekotne.
[FYI: ezt most csak en talaltam ki, nem egy letezo javaslat!]
A hozzászólás:
vadckor Creative Commons License 2010-03-21 20:22:28 82
Ok, legyen a középút, 4 ember. Hol írhatom alá?:-)
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2010-03-21 20:20:53 81
Hat, csak hihetoseget probaltam. 5 embernel nehezen lehet tobb honapokig neked ingyen dolgozo baratod, de az mar egy brigad. A 3 az inkabb az, ami meg nagyjabol eleg kell legyen a normalis ertelemben, a brigad viszont nem jon mar ki. Na mar kezdodhet is a vita, hogy melyik az igazan hiheto:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!