|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-21 20:25:42
|
84
|
| Nem indokolhatsz mindent azzal, hogy úgyis van kiskapu. A törvényt nem kérdés, hogy be kell tartani, de szerintem az sem kérdés, hogy a törvénynek az állampolgár érdekeit is védenie kell. Persze vitatkozhatunk rajta, hogy a tyúk volt előbb vagy a túlzott adószint.:-) |
|
 |
Axióma
2010-03-21 20:23:58
|
83
|
Te alairnad, de attol meg vita lenne rajta... mindket oldal belekotne. [FYI: ezt most csak en talaltam ki, nem egy letezo javaslat!] |
|
A hozzászólás:
 |
vadckor
2010-03-21 20:22:28
|
82
|
| Ok, legyen a középút, 4 ember. Hol írhatom alá?:-) |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-03-21 20:20:53
|
81
|
| Hat, csak hihetoseget probaltam. 5 embernel nehezen lehet tobb honapokig neked ingyen dolgozo baratod, de az mar egy brigad. A 3 az inkabb az, ami meg nagyjabol eleg kell legyen a normalis ertelemben, a brigad viszont nem jon mar ki. Na mar kezdodhet is a vita, hogy melyik az igazan hiheto:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|