Keresés

Részletes keresés

vadckor Creative Commons License 2010-03-21 20:22:28 82
Ok, legyen a középút, 4 ember. Hol írhatom alá?:-)
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-03-21 20:20:53 81
Hat, csak hihetoseget probaltam. 5 embernel nehezen lehet tobb honapokig neked ingyen dolgozo baratod, de az mar egy brigad. A 3 az inkabb az, ami meg nagyjabol eleg kell legyen a normalis ertelemben, a brigad viszont nem jon mar ki. Na mar kezdodhet is a vita, hogy melyik az igazan hiheto:)
Előzmény:
vadckor Creative Commons License 2010-03-21 20:05:49 79
Ha nem kérdezel meg róla, nem tudhatod min lennék felháborodva....Ezért javaslatnak veszem az általad említett 3-5 embert. Tetszik a javaslatod!:-))) Csak az érdekelne, hogy 3 ember plusz ÁFA az 5 ember?:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!