|
|
|
|
 |
Axióma
2010-03-21 20:20:53
|
81
|
| Hat, csak hihetoseget probaltam. 5 embernel nehezen lehet tobb honapokig neked ingyen dolgozo baratod, de az mar egy brigad. A 3 az inkabb az, ami meg nagyjabol eleg kell legyen a normalis ertelemben, a brigad viszont nem jon mar ki. Na mar kezdodhet is a vita, hogy melyik az igazan hiheto:) |
|
 |
KömKel
2010-03-21 20:19:14
|
80
|
| Oldjuk meg okosba, tezsvirem... Fél-ÁFA, és akkor 4 ember :) |
|
A hozzászólás:
 |
vadckor
2010-03-21 20:05:49
|
79
|
| Ha nem kérdezel meg róla, nem tudhatod min lennék felháborodva....Ezért javaslatnak veszem az általad említett 3-5 embert. Tetszik a javaslatod!:-))) Csak az érdekelne, hogy 3 ember plusz ÁFA az 5 ember?:-) |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-03-21 11:45:21
|
78
|
| Hat, a hatarrol lehetne vitatkozni, hogy meg lehetett-e volna ugy fogalmazni, hogy jobban illeszkedjen a "haverom segit" oldalra is, masreszt ne lehessen a 100 munkas mindegyike sogor-koma, azaz egzakt is legyen elegge. [Ha kitalalnak, hogy kozvetlen rokonon kivul max. 3-5 embert epitkezes elejen nevvel, adoazonosito jellel bejelentve elhisszuk hogy ingyen dolgoznak, akkor azon lennel felhaborodva, pedig mar az is talcan szallitja a kiskaput.] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|