|
|
 |
procaliber
2010-03-22 13:46:04
|
19
|
Kérdés mi ez a méretnagyság? Mert nálam kb 10db csempét kellene feldobni egy zuhanytálca oldalára. Ennyiért nem vennék csempevágot és egyéb szerszámokat. Igen ám, de ennyiért meg nem jön ki a burkoló mert neki ez nem meló. Én megoldást nem találtam még eme gondomra sajnos |
|
 |
zsuzsa
2010-03-21 11:00:25
|
14
|
| Én a burkolásnak csak elszenvedő alanya voltam eddig lakásfelújitások során, de szerintem elengedhetetlen feltétele a burkolásnak a komoly gyakorlat ( láttam magát ezermesternek gondoló édesapám munkáit ) valamint ez kicsit drágább hobbi mint a tapétázás, amit legfeljebb leszedek ha ronda lesz meg lehet több részben is csinálni, amikro az embernek van rá ideje... |
|
 |
tamivill
2010-03-21 10:30:57
|
12
|
"Ez nem hit kérdése. Valaki megvásárol pár burkoló könyvet és vásárol szerszámokat és le fogja tudni rakni. Mert ez nem atomfizika."
Igazad van, akinek van hozzá érzéke, utána olvas, megkérdezi a szakembereket a fortélyokról és megoldja. Minden tiszteletem az ilyen bevállalós embereké. Sőt, ha itt közzé teszi a "keze" munkáját, azt szívesen megnézném. |
|
A hozzászólás:
 |
kterv-
2010-03-21 00:42:55
|
11
|
".es persze vannak olyanok is, akik elolvasnak egy burkolasrol szolo konyvet, vesz par szerszamot es mar (azthiszi) burkolo is."
Ez nem hit kérdése. Valaki megvásárol pár burkoló könyvet és vásárol szerszámokat és le fogja tudni rakni. Mert ez nem atomfizika. Nem lesz burkoló de szépen lehet dolgozni ha megvan az akarat. Más kérdés szép munkához megfelelő minőségű célszerszámok kellenek. 1 kis lakótelepi fürdőnél kis konyhánál nem éri meg. Kell egy méretnagyság ami mellett megéri megvásárolni ezeket az eszközöket. Szerintem egyébként az, hogy valaki milyen munkát végez egy konyhánál fürdőszobánál talán nem is derül ki. Hanem kell ahhoz egy kacifántosabb több mintás lépcső, ahol mondjuk a fokoknál nagy eltérések is vannak az idióta kőművesnek hála.
|
|
Előzmény:
 |
Zoli0612
2010-03-20 14:26:04
|
2
|
Szia! Burkolasi arak: No igen, a valasz szerintem roppant egyszeru.Tudod, vannak akik bevannak jelentve, esetleg vallalkozok, es vannak olyanok, akik feketen dolgoznak, vagy esetleg masodallasban fusiznak. Szerintem lakhelytol is fugg a burkolas, nem mindeggy, hogy Budapesten, vagy videki kis faluban burkoltatsz....es persze vannak olyanok is, akik elolvasnak egy burkolasrol szolo konyvet, vesz par szerszamot es mar (azthiszi) burkolo is. Csempe-jarolap vasarlasnal az izles mellett nemart odafigyelni a minosegre sem.En csak es kizarolag elso osztalyu burkoloanyagot vasarolnek, ugyanis (jo esetben) igen hosszu tavra szol.Nagyon fontos meg a kopasallosag, nem mindeggy, hogy furdoszobat, vagy nagy forgalmu helyseget burkolsz-burkoltatsz.Jo minoseguek az olasz, a spanyol es barmilyen meglepo, de pl a zalakeramia is jo minoseget gyart.Persze ez nem jelenti azt, hogy nincs kozottuk pocsek minoseg.Van, foleg az obis, praktikeres, stb. mittudomen 800Ft/m2es lapok.Na ezektol ne varj csodat, a legjobb az, amikor ilyen vackokkal akarnak pl garazst burkoltatni. Az eladonak pedig az a dolga, hogy minel elobb eladja a dolgokat, sajnos sok esetben fogalmuk sincs az egeszrol. Udv; Zoli burkolo
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|