|
|
|
|
 |
zsuzsa
2010-03-21 10:45:20
|
13
|
Köszi, jó az oldalad.
Azt meg tudnád te vagy valaki más mondani, hogy mennyi a lerakás költsége és abban milyne alapanyagok vannak és mi az amit ekem kell megvennem ? Nem akarom, hogy azért nézzenek hülyének, mert nő vagyok. Mérettől változik az ár ? 20 m2 padló meg néhány m2 falról van szó.
Az is érdekelne, hogy mennyiért szedik le a régi csempét a falról és a parkettát az ebédlőből. |
|
A hozzászólás:
 |
tamivill
2010-03-21 00:13:32
|
9
|
Nézz szét az adatlapomon szereplő katalógusban, ott találsz burkolót, és burkolat forgalmazókat is.
|
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2010-03-20 23:45:16
|
8
|
| valamint érdkelne, hogy hol lehet szép fautánzatú padlóburkolót kapni elfogadható áron ( has esetleg valakinek van tippje, megköszönöm. Az óbudai Bepában láttam szépeket, csak azért voltam mérges , mert olya vacak helyen van a boltjuk, kis sötét zegzugos bódé, én meg egy napfényes konyhába keresek burkolatot, szóval jobb szerettem volna természetes világitásnál nézegeti a csempéket ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|