|
|
|
|
 |
Axióma
2010-03-21 11:45:21
|
78
|
| Hat, a hatarrol lehetne vitatkozni, hogy meg lehetett-e volna ugy fogalmazni, hogy jobban illeszkedjen a "haverom segit" oldalra is, masreszt ne lehessen a 100 munkas mindegyike sogor-koma, azaz egzakt is legyen elegge. [Ha kitalalnak, hogy kozvetlen rokonon kivul max. 3-5 embert epitkezes elejen nevvel, adoazonosito jellel bejelentve elhisszuk hogy ingyen dolgoznak, akkor azon lennel felhaborodva, pedig mar az is talcan szallitja a kiskaput.] |
|
A hozzászólás:
 |
vadckor
2010-03-20 21:01:57
|
77
|
Egyetértek veled abban, hogy adót kell fizetni, de azért az mégsem járja, hogy kalákában a haverokkal nem betonozhatsz, vagy a szüreteléskor nem segíthetnek a távolabbi rokonok vagy a barátok...csak ha alapítok egy családi kft-t:-)..nem röhejes? |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-03-20 20:41:42
|
76
|
Na ez jo volt egy mondatban, nem fikaztal csak gusztustalan:) Persze, hogy utalom ha valaki kiakad azon, hogy nem fizeti be az adot, es meg neki all feljebb, hogy miert is buntetnek. Azt meg nem hiszem el, hogy honapokat ingyen dolgozik neked annyi ember (marmint tenylegesen: nem feltetlen penzt adsz neki, de valamit cserebe biztos). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|