|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-20 21:01:57
|
77
|
Egyetértek veled abban, hogy adót kell fizetni, de azért az mégsem járja, hogy kalákában a haverokkal nem betonozhatsz, vagy a szüreteléskor nem segíthetnek a távolabbi rokonok vagy a barátok...csak ha alapítok egy családi kft-t:-)..nem röhejes? |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-03-20 20:41:42
|
76
|
Na ez jo volt egy mondatban, nem fikaztal csak gusztustalan:) Persze, hogy utalom ha valaki kiakad azon, hogy nem fizeti be az adot, es meg neki all feljebb, hogy miert is buntetnek. Azt meg nem hiszem el, hogy honapokat ingyen dolgozik neked annyi ember (marmint tenylegesen: nem feltetlen penzt adsz neki, de valamit cserebe biztos). |
|
Előzmény:
 |
sancibácsi
2010-03-20 20:36:00
|
75
|
Most mi van? Én nem fikáztam senkit! Csak ezt a gusztustalan eljárást, hogy a fináncok járják a lakóparkokat, sarcolás cáljából. De tudom nem önszántukból (felülről ), küldik őket! Az (önerős)építkezéshez mindenkinek sok sikert kívántam, én is így építkeztem, dolgoztam is egy csomót a házon. Mégegyszer belefognék. Ez mindenesetre 10 éve volt, akkor hagyták az embereket boldogulni. Az elmúlt két év építőipari tapasztalatom sajna az ellenkezője: nem elég megtanulni a szakmát..., ha nincs rendben a munkaügyi része a dolognak: 5 kollégáva együtt ásod az alapot akár 100.000 ft fölé is mehet a bírság, ha rajtad ütnek! Ezt is bele kell kalkulálni a dologba!!! :-(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|