|
|
|
|
 |
Zoli0612
2010-03-20 22:05:53
|
6
|
| Koszi elore is..Mail ment |
|
A hozzászólás:
 |
tamivill
2010-03-20 15:23:48
|
4
|
Még valami!
Mint burkoló szakembernek, lenne számodra egy ajánlatom az adatlapomon lévő weboldallal kapcsolatban. Küldj egy elérhetőséget. |
|
Előzmény:
 |
Zoli0612
2010-03-20 14:26:04
|
2
|
Szia! Burkolasi arak: No igen, a valasz szerintem roppant egyszeru.Tudod, vannak akik bevannak jelentve, esetleg vallalkozok, es vannak olyanok, akik feketen dolgoznak, vagy esetleg masodallasban fusiznak. Szerintem lakhelytol is fugg a burkolas, nem mindeggy, hogy Budapesten, vagy videki kis faluban burkoltatsz....es persze vannak olyanok is, akik elolvasnak egy burkolasrol szolo konyvet, vesz par szerszamot es mar (azthiszi) burkolo is. Csempe-jarolap vasarlasnal az izles mellett nemart odafigyelni a minosegre sem.En csak es kizarolag elso osztalyu burkoloanyagot vasarolnek, ugyanis (jo esetben) igen hosszu tavra szol.Nagyon fontos meg a kopasallosag, nem mindeggy, hogy furdoszobat, vagy nagy forgalmu helyseget burkolsz-burkoltatsz.Jo minoseguek az olasz, a spanyol es barmilyen meglepo, de pl a zalakeramia is jo minoseget gyart.Persze ez nem jelenti azt, hogy nincs kozottuk pocsek minoseg.Van, foleg az obis, praktikeres, stb. mittudomen 800Ft/m2es lapok.Na ezektol ne varj csodat, a legjobb az, amikor ilyen vackokkal akarnak pl garazst burkoltatni. Az eladonak pedig az a dolga, hogy minel elobb eladja a dolgokat, sajnos sok esetben fogalmuk sincs az egeszrol. Udv; Zoli burkolo
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|