|
|
|
|
 |
Zoli0612
2010-03-20 21:58:46
|
5
|
Igen, sajnos elofordul, hogy nagyon kemeny a burkololap, viszont nem meretpontos. Gondold csak el...Ha csak egy milivel is nagyobb a lap, az ugye 10 lapnal mar 1 cm. Ugyes szaki megbirkozik ezzel egyebkent es nem jelent(het) problemat :D
|
|
A hozzászólás:
 |
tamivill
2010-03-20 15:20:12
|
3
|
Köszönöm a válaszod!
Még egy kérdés. Előfordul az, hogy a burkolólap anyagában, kopásállóságban jó minőségű, de nem méretpontos, nem derékszögű és nem lehet szépen rakni? |
|
Előzmény:
 |
Zoli0612
2010-03-20 14:26:04
|
2
|
Szia! Burkolasi arak: No igen, a valasz szerintem roppant egyszeru.Tudod, vannak akik bevannak jelentve, esetleg vallalkozok, es vannak olyanok, akik feketen dolgoznak, vagy esetleg masodallasban fusiznak. Szerintem lakhelytol is fugg a burkolas, nem mindeggy, hogy Budapesten, vagy videki kis faluban burkoltatsz....es persze vannak olyanok is, akik elolvasnak egy burkolasrol szolo konyvet, vesz par szerszamot es mar (azthiszi) burkolo is. Csempe-jarolap vasarlasnal az izles mellett nemart odafigyelni a minosegre sem.En csak es kizarolag elso osztalyu burkoloanyagot vasarolnek, ugyanis (jo esetben) igen hosszu tavra szol.Nagyon fontos meg a kopasallosag, nem mindeggy, hogy furdoszobat, vagy nagy forgalmu helyseget burkolsz-burkoltatsz.Jo minoseguek az olasz, a spanyol es barmilyen meglepo, de pl a zalakeramia is jo minoseget gyart.Persze ez nem jelenti azt, hogy nincs kozottuk pocsek minoseg.Van, foleg az obis, praktikeres, stb. mittudomen 800Ft/m2es lapok.Na ezektol ne varj csodat, a legjobb az, amikor ilyen vackokkal akarnak pl garazst burkoltatni. Az eladonak pedig az a dolga, hogy minel elobb eladja a dolgokat, sajnos sok esetben fogalmuk sincs az egeszrol. Udv; Zoli burkolo
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|