|
|
|
|
 |
tamivill
2010-03-20 11:45:44
|
1
|
Üdv!
Először is kíváncsi lennék, mi az oka az igen nagy szórást mutató burkolási áraknak.
Másodszor arra, hogy mire figyeljek a csempe, járólap vásárlásnál (gyártó, származási ország). Kérdezem ezt azért mert sokszor láttam olyat, hogy a vásárláskor az eladó állította a burkolólap nagyon jó minőségű, a burkolásnál a burkoló szakember pedig azt állította, a lapok nem rakhatók szépen mert sz@r az egész.
Aztán lesznek még kérdéseim! |
|
A hozzászólás:
 |
deltastone
2010-03-20 01:15:08
|
0
|
| mire lennél kiváncsi? |
|
Előzmény:
 |
tamivill
2010-03-19 20:31:23
|
-
|
| Ebben a topicban szeretném a burkolással kapcsolatos véleményeket, kérdéseket megvitatni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|