Keresés

Részletes keresés

sancibácsi Creative Commons License 2010-03-19 12:15:07 66
12 nap alatt már nem igen épül fel egy ház sem:-) !
Az elbírálás 30 nap-nál több!!!
A hozzászólás:
digium Creative Commons License 2010-03-19 12:10:38 65
Még 12 napig van kék-könyv.
Az új törvény április 1-től érvényes:
http://www.munkaugyiforum.hu/Egyszerusitett-foglalkoztatasrol-szolo-torveny-2010
Előzmény:
sancibácsi Creative Commons License 2010-03-19 10:15:07 64
Akkor Ádámtól-Évától:
1. van egy személy aki építkezik-
2. Ha x millió fölött van az építkezés, be kell jelenteni az apeh-hez-is, hogy letámadják a ....-k.
3.Ha nincs, akkor csak simán a helyi önkormányzat építési osztályának.
4. Meg KELL nevezni az (jogerős) építkezés felelős műszaki vezetőjét!
Ő felel hogy a tervek szerint, és megfelelő műszaki színvonalon történik-e az építkezés.
5.Ha nem az építtető/tulajdonos fogja össze az építkezés különböző fázisait, hanem felkér egy generál (á-tól c-ettig) kivitelező céget; akit nem ismer, és nem bízik meg benne; akkor emellett felkér (külön díj ellenében) egy építési ellenőrt is, aki a kivitelezés minőségét ellenőrzi!!! (nem spórolnak-e a minőség rovására a házán==>ÁÁÁÁ!! EEZZ NNEMM MAGYARORSZÁG; ITT ILYEN NINCSSSS!!!)
6.Vannak a melósok, egyes esetekben saját magad, ha önerős az építkezés!!
Gázhoz/... végzettséggel, egyéb estetben(födém kartonozás, szigetelés, alapásás...)=>a HETEDIK TE MAGAD LÉGY!
8Na ez a bonyolúlt!!!!!
Nem a kivitelezése!!!
ÁÁÁ, nem!
Szorgalmas dolgozó, aki kis családjának OTTHONT szeretne: utánnaolvas; az Úr Istennél kétszer áll sorban kéz ügyességért, szorgalma, felelőssége DUPLÁN van, mert nem eladásra, hanem MAGÁNAK CSINÁLJA!!!
DE!!!!
JÖN A MUNKAVÉDELMIS, ÉS A MUNKAÜGYIS!!!!!
KÉK KÖNYV megszünt! Nincs kaláka/haver , akinek visszaadod!
Anyád/apád se biztos hogy dolgozhat ingyen (járulék befizetése nélkül), a házadon!
Vagy .. ÉS OLYAN HELYEN LAKSZ? HOGY MEGKOCKÁZTATOD A BÜNTETÉST (eldugott, nem lakópark, nem 1..milla felett)!, vagy csóró léttedre megbízol valakit, akit nem fizetsz ki ??????!!!!!!!; vagy kifizeted, és nem tudod végigvinni az építkezést!!!
Hát ezek az alternatívák!
Bocs, ha off a hsz-s, de engem nem fizettek ki:-)))
Tény:
Az állam-nak bevétel KELL!!
EZÉRT BÍRSÁGOL!!
HA fekete a munkás (nem cigány), akkor azér!! (min:30.000/FŐ) , ha munkavédelmi!!!! (vigyázat!!!), (100.000 Ft/TÉTEL).
Egy biztos (kettő):
-Az Államnak bevétel KELL
-Tőled akarja BESZEDNI!! (amúgy nem vagyok FIDESZES, sőt EGYIK-ES! SEM).
Az építkezéshez, amúgy sok sikert kívánok mindenkinek!!!
Remélem a szereplőkl tisztázásával sokat SEGÍTETTEM!
Ha pedig konkrét építési, csomóponti kérdésetek lenne, tegyétek fel:
Elmenni segÍteni nem biztos hogy tudok, de válaszolni egy-két napos hatridővel biztos!!
Élljenek a CSALÁD FENNTARTÓ/SZERETŐ FÉRFIAK!
Mindenkinek üdv:Sancibácsi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!