|
|
|
|
 |
sancibácsi
2010-03-19 12:15:07
|
66
|
12 nap alatt már nem igen épül fel egy ház sem:-) ! Az elbírálás 30 nap-nál több!!!
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
sancibácsi
2010-03-19 10:15:07
|
64
|
Akkor Ádámtól-Évától: 1. van egy személy aki építkezik- 2. Ha x millió fölött van az építkezés, be kell jelenteni az apeh-hez-is, hogy letámadják a ....-k. 3.Ha nincs, akkor csak simán a helyi önkormányzat építési osztályának. 4. Meg KELL nevezni az (jogerős) építkezés felelős műszaki vezetőjét! Ő felel hogy a tervek szerint, és megfelelő műszaki színvonalon történik-e az építkezés. 5.Ha nem az építtető/tulajdonos fogja össze az építkezés különböző fázisait, hanem felkér egy generál (á-tól c-ettig) kivitelező céget; akit nem ismer, és nem bízik meg benne; akkor emellett felkér (külön díj ellenében) egy építési ellenőrt is, aki a kivitelezés minőségét ellenőrzi!!! (nem spórolnak-e a minőség rovására a házán==>ÁÁÁÁ!! EEZZ NNEMM MAGYARORSZÁG; ITT ILYEN NINCSSSS!!!) 6.Vannak a melósok, egyes esetekben saját magad, ha önerős az építkezés!! Gázhoz/... végzettséggel, egyéb estetben(födém kartonozás, szigetelés, alapásás...)=>a HETEDIK TE MAGAD LÉGY! 8Na ez a bonyolúlt!!!!! Nem a kivitelezése!!! ÁÁÁ, nem! Szorgalmas dolgozó, aki kis családjának OTTHONT szeretne: utánnaolvas; az Úr Istennél kétszer áll sorban kéz ügyességért, szorgalma, felelőssége DUPLÁN van, mert nem eladásra, hanem MAGÁNAK CSINÁLJA!!! DE!!!! JÖN A MUNKAVÉDELMIS, ÉS A MUNKAÜGYIS!!!!! KÉK KÖNYV megszünt! Nincs kaláka/haver , akinek visszaadod! Anyád/apád se biztos hogy dolgozhat ingyen (járulék befizetése nélkül), a házadon! Vagy .. ÉS OLYAN HELYEN LAKSZ? HOGY MEGKOCKÁZTATOD A BÜNTETÉST (eldugott, nem lakópark, nem 1..milla felett)!, vagy csóró léttedre megbízol valakit, akit nem fizetsz ki ??????!!!!!!!; vagy kifizeted, és nem tudod végigvinni az építkezést!!! Hát ezek az alternatívák! Bocs, ha off a hsz-s, de engem nem fizettek ki:-))) Tény: Az állam-nak bevétel KELL!! EZÉRT BÍRSÁGOL!! HA fekete a munkás (nem cigány), akkor azér!! (min:30.000/FŐ) , ha munkavédelmi!!!! (vigyázat!!!), (100.000 Ft/TÉTEL). Egy biztos (kettő): -Az Államnak bevétel KELL -Tőled akarja BESZEDNI!! (amúgy nem vagyok FIDESZES, sőt EGYIK-ES! SEM). Az építkezéshez, amúgy sok sikert kívánok mindenkinek!!! Remélem a szereplőkl tisztázásával sokat SEGÍTETTEM! Ha pedig konkrét építési, csomóponti kérdésetek lenne, tegyétek fel: Elmenni segÍteni nem biztos hogy tudok, de válaszolni egy-két napos hatridővel biztos!! Élljenek a CSALÁD FENNTARTÓ/SZERETŐ FÉRFIAK! Mindenkinek üdv:Sancibácsi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|