|
|
|
|
 |
asta
2010-03-19 12:20:09
|
3842
|
Az a legjobb szórakozás:O))) Sorban csak a másodikok vagytok....bibi...most.. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-03-19 11:27:01
|
3840
|
| Mi mindig is jók voltunk, pusztán annyi történt, hogy jönnek a választások, és most a politikusokon köszörüli a nyelvét az, akinek erre van ideje! :))) |
|
Előzmény:
 |
asta
2010-03-19 10:21:00
|
3839
|
| Mi itt vagyunk, de úgy látszik megszelidültek a vadászok, mert senki nem tett panaszt az utóbbi időben.... Csak nem javultatok meg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|