Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-03-19 11:27:01 3840
Mi mindig is jók voltunk, pusztán annyi történt, hogy jönnek a választások, és most a politikusokon köszörüli a nyelvét az, akinek erre van ideje! :)))
A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2010-03-19 10:21:00 3839
Mi itt vagyunk, de úgy látszik megszelidültek a vadászok, mert senki nem tett panaszt az utóbbi időben.... Csak nem javultatok meg?
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-03-19 09:58:18 3838
:))) Itt vagyunk, hurrá!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!