|
|
 |
Axióma
2010-03-19 14:53:07
|
68
|
Te alapbol fikazol mindent, ami kapcsolatos az epitkezessel es valami hivatallal. Ha van is kozte ami jogos, azt most szepen elastad azzal, hogy gyulolkodve beszelsz. Aki csoro, az nem epit hazat (ket okbol: mert vasarolni olcsobb, es mert alberletben lakni meg olcsobb). Aki epit, az meg abban a tudatban epit, hogy lesz egy csomo olyan kozvetlen koltsege, ami fizikailag nem jelenik meg a hazon. De alapesetben ettol nem jarja el a martirhalalt... szoval kicsit kevesebb kiabalassal legy szives, es objektivebben. |
|
A hozzászólás:
 |
sancibácsi
2010-03-19 10:15:07
|
64
|
Akkor Ádámtól-Évától: 1. van egy személy aki építkezik- 2. Ha x millió fölött van az építkezés, be kell jelenteni az apeh-hez-is, hogy letámadják a ....-k. 3.Ha nincs, akkor csak simán a helyi önkormányzat építési osztályának. 4. Meg KELL nevezni az (jogerős) építkezés felelős műszaki vezetőjét! Ő felel hogy a tervek szerint, és megfelelő műszaki színvonalon történik-e az építkezés. 5.Ha nem az építtető/tulajdonos fogja össze az építkezés különböző fázisait, hanem felkér egy generál (á-tól c-ettig) kivitelező céget; akit nem ismer, és nem bízik meg benne; akkor emellett felkér (külön díj ellenében) egy építési ellenőrt is, aki a kivitelezés minőségét ellenőrzi!!! (nem spórolnak-e a minőség rovására a házán==>ÁÁÁÁ!! EEZZ NNEMM MAGYARORSZÁG; ITT ILYEN NINCSSSS!!!) 6.Vannak a melósok, egyes esetekben saját magad, ha önerős az építkezés!! Gázhoz/... végzettséggel, egyéb estetben(födém kartonozás, szigetelés, alapásás...)=>a HETEDIK TE MAGAD LÉGY! 8Na ez a bonyolúlt!!!!! Nem a kivitelezése!!! ÁÁÁ, nem! Szorgalmas dolgozó, aki kis családjának OTTHONT szeretne: utánnaolvas; az Úr Istennél kétszer áll sorban kéz ügyességért, szorgalma, felelőssége DUPLÁN van, mert nem eladásra, hanem MAGÁNAK CSINÁLJA!!! DE!!!! JÖN A MUNKAVÉDELMIS, ÉS A MUNKAÜGYIS!!!!! KÉK KÖNYV megszünt! Nincs kaláka/haver , akinek visszaadod! Anyád/apád se biztos hogy dolgozhat ingyen (járulék befizetése nélkül), a házadon! Vagy .. ÉS OLYAN HELYEN LAKSZ? HOGY MEGKOCKÁZTATOD A BÜNTETÉST (eldugott, nem lakópark, nem 1..milla felett)!, vagy csóró léttedre megbízol valakit, akit nem fizetsz ki ??????!!!!!!!; vagy kifizeted, és nem tudod végigvinni az építkezést!!! Hát ezek az alternatívák! Bocs, ha off a hsz-s, de engem nem fizettek ki:-))) Tény: Az állam-nak bevétel KELL!! EZÉRT BÍRSÁGOL!! HA fekete a munkás (nem cigány), akkor azér!! (min:30.000/FŐ) , ha munkavédelmi!!!! (vigyázat!!!), (100.000 Ft/TÉTEL). Egy biztos (kettő): -Az Államnak bevétel KELL -Tőled akarja BESZEDNI!! (amúgy nem vagyok FIDESZES, sőt EGYIK-ES! SEM). Az építkezéshez, amúgy sok sikert kívánok mindenkinek!!! Remélem a szereplőkl tisztázásával sokat SEGÍTETTEM! Ha pedig konkrét építési, csomóponti kérdésetek lenne, tegyétek fel: Elmenni segÍteni nem biztos hogy tudok, de válaszolni egy-két napos hatridővel biztos!! Élljenek a CSALÁD FENNTARTÓ/SZERETŐ FÉRFIAK! Mindenkinek üdv:Sancibácsi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|