|
|
|
|
 |
Eddy N
2010-03-18 22:02:57
|
54
|
Ugyan csak átfutottam a szöveget, de ez a mondat megfogta a szemem:
"A b) pont kimondja, hogy a kivitelezési tevékenységet névjegyzékbe vett olyan felelős műszaki vezetőnek kell irányítania, aki egyrészt a kivitelezővel tagsági, alkalmazotti vagy megbízotti jogviszonyban áll"
Nem tudom, hogyan vontad le ebből a szövegből a következtetést, hogy:
"Mindezek alapján továbbra is csak FEMÜ kell, aki az épittetővel szerződik le. "
Amit én eddig hozzáfűztem a témában, azt nem magamtól találtam ki, hanem a mi femünk magyarázta el. |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2010-03-18 21:54:05
|
53
|
Nah, kibeszéltük a dolgot a kollégákkal, és utánaturkáltam kicsit.
http://www.epitesijog.hu/content/view/162/41/
Mindezek alapján továbbra is csak FEMÜ kell, aki az épittetővel szerződik le. Ezáltal közvetlen irányitási joga van a vállalkozók fölött, de ez mondjuk eddig is igy volt. Magyarul betartatja a szakikkal a terv szerinti kivitelezést... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|