|
|
|
|
 |
KömKel
2010-03-18 21:43:42
|
52
|
Megoldható a FEMÜ is, de apósom bátyja műszaki ellenőr, igy az sem gond.
Irj privátban, és megbeszéljük.
Egyébként az engtervet készitő épitész lenne a leglogikusabb, de nem akarok magam ellen beszélni :) |
|
 |
Borsoka.
2010-03-18 20:07:23
|
51
|
| gyurma, az, aki tervezte a hazadat, nem vallalja? |
|
 |
Eddy N
2010-03-18 19:55:19
|
50
|
"A baj az, hogy jan 1-től változtak a szabályok, amiket néhányan leírtatok az korábban így volt, de ha jól tudom már nem."
Megosztanád másokkal is, mire gondolsz pontosan? |
|
A hozzászólás:
 |
Gyurma30
2010-03-18 16:46:29
|
49
|
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat. A baj az, hogy jan 1-től változtak a szabályok, amiket néhányan leírtatok az korábban így volt, de ha jól tudom már nem. Nekem a legfőbb gondom a FEMÜ megtalálása. Írt ide valaki építész. Köm Kel? Neked van FEMÜ jogosultságod, nmert ha van akkor szívesen felfogadlak (már ha lehet). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|