Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2010-03-18 21:43:42 52
Megoldható a FEMÜ is, de apósom bátyja műszaki ellenőr, igy az sem gond.

Irj privátban, és megbeszéljük.

Egyébként az engtervet készitő épitész lenne a leglogikusabb, de nem akarok magam ellen beszélni :)
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 20:07:23 51
gyurma, az, aki tervezte a hazadat, nem vallalja?
Eddy N Creative Commons License 2010-03-18 19:55:19 50

"A baj az, hogy jan 1-től változtak a szabályok, amiket néhányan leírtatok az korábban így volt, de ha jól tudom már nem."

 

Megosztanád másokkal is, mire gondolsz pontosan?

A hozzászólás:
Gyurma30 Creative Commons License 2010-03-18 16:46:29 49
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat.
A baj az, hogy jan 1-től változtak a szabályok, amiket néhányan leírtatok az korábban így volt, de ha jól tudom már nem. Nekem a legfőbb gondom a FEMÜ megtalálása. Írt ide valaki építész. Köm Kel? Neked van FEMÜ jogosultságod, nmert ha van akkor szívesen felfogadlak (már ha lehet).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!