|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-18 13:44:59
|
48
|
| Ezek szerint mindig meg fogod spórolni a fűtésszámlát?:-)..Mázlista:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Borsoka.
2010-03-18 13:30:44
|
47
|
teljesen uj tetot kap, mert a helyi epitesi szabalyzat miatt 45 fokosra kell atallitani, es minthogy nem engedik a hullampalat se, igy a Gerard tetot valasztottuk helyette. (www.gerard.hu) ugy fog kinezni kb, mint az E65-os erdert haz, csak leheletnyit alacsonyabb felso szinttel.
Igy teljes erteku hazat kapunk, bar mi csak nyaralonak akarjuk hasznalni, tehat telen nem, futeni nem kell benne (kemeny persze eloiras, mert lakohazra kaptuk az engedelyt) |
|
Előzmény:
 |
vadckor
2010-03-18 13:14:05
|
46
|
| Megnéztem az Erdért honlapját és már értem...a tető szigetelt gyárilag?..ha nem akkor azt se felejtsd el! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|