Keresés

Részletes keresés

vadckor Creative Commons License 2010-03-18 13:14:05 46
Megnéztem az Erdért honlapját és már értem...a tető szigetelt gyárilag?..ha nem akkor azt se felejtsd el!
A hozzászólás:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 13:10:01 45
kivulrol kap egy 10 centis dryvit reteget, ezzel kb 20 centi vastag falai lesznek.
Előzmény:
vadckor Creative Commons License 2010-03-18 12:35:34 44
Kíváncsi napom van ma: Hogyan fogjátok szigetelni az Erdért faházat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!