|
|
|
|
 |
Borsoka.
2010-03-18 13:10:01
|
45
|
| kivulrol kap egy 10 centis dryvit reteget, ezzel kb 20 centi vastag falai lesznek. |
|
A hozzászólás:
 |
vadckor
2010-03-18 12:35:34
|
44
|
Kíváncsi napom van ma: Hogyan fogjátok szigetelni az Erdért faházat?
|
|
Előzmény:
 |
Borsoka.
2010-03-18 11:41:36
|
38
|
| apu remenyeim szerint felugyeli majd a munkat, es`oszinten remelem, hogy a tervezonk, aki nagyon valoszinu, hogy femu is lesz, ott tartja a szemet. a repulojegy pestre a haz araval vetekszik, nem tudok iskolaidoben extra utat megtenni sajnos. van egy hires mondas, kis penz, kis foci.:)) bizonyara ha nem egy kisebb kocsi arat terveznem a hazra kolteni, hanem mondjuk egy boing repulojet, akkor sokkal jobban idegeskednek. most mar csak annak izgulhatok, hogy nehogy a gyufaszalbol gerenda legyen mire vegzunk... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|