Keresés

Részletes keresés

Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 13:10:01 45
kivulrol kap egy 10 centis dryvit reteget, ezzel kb 20 centi vastag falai lesznek.
A hozzászólás:
vadckor Creative Commons License 2010-03-18 12:35:34 44
Kíváncsi napom van ma: Hogyan fogjátok szigetelni az Erdért faházat?

Előzmény:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 11:41:36 38
apu remenyeim szerint felugyeli majd a munkat, es`oszinten remelem, hogy a tervezonk, aki nagyon valoszinu, hogy femu is lesz, ott tartja a szemet. a repulojegy pestre a haz araval vetekszik, nem tudok iskolaidoben extra utat megtenni sajnos. van egy hires mondas, kis penz, kis foci.:)) bizonyara ha nem egy kisebb kocsi arat terveznem a hazra kolteni, hanem mondjuk egy boing repulojet, akkor sokkal jobban idegeskednek. most mar csak annak izgulhatok, hogy nehogy a gyufaszalbol gerenda legyen mire vegzunk...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!