|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-18 12:32:29
|
43
|
| Oké, oké értettem :-) |
|
 |
vadckor
2010-03-18 12:12:05
|
42
|
| Néha kell egy kis OFF is, és én is kíváncsi vagyok:-))) |
|
 |
Eddy N
2010-03-18 12:09:13
|
41
|
| :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Borsoka.
2010-03-18 11:59:09
|
40
|
| irtam priivit, mar ugyis teljesen szetoffoltam ezt a topikot. meg le is allitom most mar magam, mert az onerobol epitkezunk itt a fo csapasirany.:))) |
|
Előzmény:
 |
Eddy N
2010-03-18 11:50:04
|
39
|
OFF
"a repulojegy pestre a haz araval vetekszik"
Tyű, honnan fogod te vezényelni az építkezést, hogy olyan drága a jegy?
ON |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|