|
|
|
|
 |
Borsoka.
2010-03-18 11:59:09
|
40
|
| irtam priivit, mar ugyis teljesen szetoffoltam ezt a topikot. meg le is allitom most mar magam, mert az onerobol epitkezunk itt a fo csapasirany.:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Eddy N
2010-03-18 11:50:04
|
39
|
OFF
"a repulojegy pestre a haz araval vetekszik"
Tyű, honnan fogod te vezényelni az építkezést, hogy olyan drága a jegy?
ON |
|
Előzmény:
 |
Borsoka.
2010-03-18 11:41:36
|
38
|
| apu remenyeim szerint felugyeli majd a munkat, es`oszinten remelem, hogy a tervezonk, aki nagyon valoszinu, hogy femu is lesz, ott tartja a szemet. a repulojegy pestre a haz araval vetekszik, nem tudok iskolaidoben extra utat megtenni sajnos. van egy hires mondas, kis penz, kis foci.:)) bizonyara ha nem egy kisebb kocsi arat terveznem a hazra kolteni, hanem mondjuk egy boing repulojet, akkor sokkal jobban idegeskednek. most mar csak annak izgulhatok, hogy nehogy a gyufaszalbol gerenda legyen mire vegzunk... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|