Keresés

Részletes keresés

Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 11:59:09 40
irtam priivit, mar ugyis teljesen szetoffoltam ezt a topikot. meg le is allitom most mar magam, mert az onerobol epitkezunk itt a fo csapasirany.:)))
A hozzászólás:
Eddy N Creative Commons License 2010-03-18 11:50:04 39

OFF

 

"a repulojegy pestre a haz araval vetekszik"

 

Tyű, honnan fogod te vezényelni az építkezést, hogy olyan drága a jegy?

 

ON

Előzmény:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 11:41:36 38
apu remenyeim szerint felugyeli majd a munkat, es`oszinten remelem, hogy a tervezonk, aki nagyon valoszinu, hogy femu is lesz, ott tartja a szemet. a repulojegy pestre a haz araval vetekszik, nem tudok iskolaidoben extra utat megtenni sajnos. van egy hires mondas, kis penz, kis foci.:)) bizonyara ha nem egy kisebb kocsi arat terveznem a hazra kolteni, hanem mondjuk egy boing repulojet, akkor sokkal jobban idegeskednek. most mar csak annak izgulhatok, hogy nehogy a gyufaszalbol gerenda legyen mire vegzunk...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!