|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-18 12:35:34
|
44
|
Kíváncsi napom van ma: Hogyan fogjátok szigetelni az Erdért faházat?
|
|
 |
Eddy N
2010-03-18 11:50:04
|
39
|
OFF
"a repulojegy pestre a haz araval vetekszik"
Tyű, honnan fogod te vezényelni az építkezést, hogy olyan drága a jegy?
ON |
|
A hozzászólás:
 |
Borsoka.
2010-03-18 11:41:36
|
38
|
| apu remenyeim szerint felugyeli majd a munkat, es`oszinten remelem, hogy a tervezonk, aki nagyon valoszinu, hogy femu is lesz, ott tartja a szemet. a repulojegy pestre a haz araval vetekszik, nem tudok iskolaidoben extra utat megtenni sajnos. van egy hires mondas, kis penz, kis foci.:)) bizonyara ha nem egy kisebb kocsi arat terveznem a hazra kolteni, hanem mondjuk egy boing repulojet, akkor sokkal jobban idegeskednek. most mar csak annak izgulhatok, hogy nehogy a gyufaszalbol gerenda legyen mire vegzunk... |
|
Előzmény:
 |
vadckor
2010-03-18 11:30:46
|
37
|
A nőneműség nem akadály semmiben..egyenjogúság van..a nők is szenvedhetnek úgy az építkezéssel mint a férfiak:-)))
Felügyelet kell (!) mert ha egy mester elszabadul:-) (A kedvenc esetem amikor egy kőműves domborúan vakolta a falat, és amikor megkérdezték mi ez, azt válaszolta "Akasszanak oda képet":-)))
És nem baj, hogy unokatesó nem ajánlkozott mert azért már büntet az ellenőr.:-)
Nem tudod megoldani, hogy ne külföldről irányítsd?A legfontosabb dolgokat már tudod: kérdezni és veszekedni:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|