Keresés

Részletes keresés

vadckor Creative Commons License 2010-03-18 12:35:34 44
Kíváncsi napom van ma: Hogyan fogjátok szigetelni az Erdért faházat?

Eddy N Creative Commons License 2010-03-18 11:50:04 39

OFF

 

"a repulojegy pestre a haz araval vetekszik"

 

Tyű, honnan fogod te vezényelni az építkezést, hogy olyan drága a jegy?

 

ON

A hozzászólás:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 11:41:36 38
apu remenyeim szerint felugyeli majd a munkat, es`oszinten remelem, hogy a tervezonk, aki nagyon valoszinu, hogy femu is lesz, ott tartja a szemet. a repulojegy pestre a haz araval vetekszik, nem tudok iskolaidoben extra utat megtenni sajnos. van egy hires mondas, kis penz, kis foci.:)) bizonyara ha nem egy kisebb kocsi arat terveznem a hazra kolteni, hanem mondjuk egy boing repulojet, akkor sokkal jobban idegeskednek. most mar csak annak izgulhatok, hogy nehogy a gyufaszalbol gerenda legyen mire vegzunk...
Előzmény:
vadckor Creative Commons License 2010-03-18 11:30:46 37
A nőneműség nem akadály semmiben..egyenjogúság van..a nők is szenvedhetnek úgy az építkezéssel mint a férfiak:-)))

Felügyelet kell (!) mert ha egy mester elszabadul:-) (A kedvenc esetem amikor egy kőműves domborúan vakolta a falat, és amikor megkérdezték mi ez, azt válaszolta "Akasszanak oda képet":-)))

És nem baj, hogy unokatesó nem ajánlkozott mert azért már büntet az ellenőr.:-)

Nem tudod megoldani, hogy ne külföldről irányítsd?A legfontosabb dolgokat már tudod:
kérdezni és veszekedni:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!