Keresés

Részletes keresés

Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 11:41:36 38
apu remenyeim szerint felugyeli majd a munkat, es`oszinten remelem, hogy a tervezonk, aki nagyon valoszinu, hogy femu is lesz, ott tartja a szemet. a repulojegy pestre a haz araval vetekszik, nem tudok iskolaidoben extra utat megtenni sajnos. van egy hires mondas, kis penz, kis foci.:)) bizonyara ha nem egy kisebb kocsi arat terveznem a hazra kolteni, hanem mondjuk egy boing repulojet, akkor sokkal jobban idegeskednek. most mar csak annak izgulhatok, hogy nehogy a gyufaszalbol gerenda legyen mire vegzunk...
A hozzászólás:
vadckor Creative Commons License 2010-03-18 11:30:46 37
A nőneműség nem akadály semmiben..egyenjogúság van..a nők is szenvedhetnek úgy az építkezéssel mint a férfiak:-)))

Felügyelet kell (!) mert ha egy mester elszabadul:-) (A kedvenc esetem amikor egy kőműves domborúan vakolta a falat, és amikor megkérdezték mi ez, azt válaszolta "Akasszanak oda képet":-)))

És nem baj, hogy unokatesó nem ajánlkozott mert azért már büntet az ellenőr.:-)

Nem tudod megoldani, hogy ne külföldről irányítsd?A legfontosabb dolgokat már tudod:
kérdezni és veszekedni:-)
Előzmény:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 11:23:57 36

:))

 

nalam csak egy kis Erdert fahaz lesz, ennek az osszeszerelesehez nemigazan tudok hozzaszolni, nem is nagyon van mit, mindene megvan, ablakok-ajtok, "csak" ossze kell rakni. es utana dryvit, ahhoz sem ajanlkozott egyetlen unokatesom sem.:))))) nem tudom lejott-e, de en nonemu vagyok, ami onmagaban nem gond, mert kerdezni pl. remekul tudok, sot kotekedni is, es egeszbiztos sokmindent meg tundek en is csinalni az epitkezesen, de gyanitom, hogy 2x annyi ido alatt (vagy 3x, attol fuggoen, hogy az 1 eves fiam es a 4 eves lanyom mennyire segitokeszek). A nagyobbik gond nem is ez, hanem az, hogy raadasul kulfoldon vagyok, es mire hazamegyek, a haz kb. kesz is lesz. apukam a megbizott bonyolito, es o vegkepp nem tud es nem is nagyon akar mindenfele mesteremberekkel vitatkozni. ezek azok a korulmenyek, amikre hivatkozva hatalmas sohajjal lemondtam az SK epitkezesrol. (az egesz haziko max. 2 het alatt teto ala kerul, itt nincs mit kecmecelni es idot huzni, sajnos fizetni is ilyen tempoban kell)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!