|
|
 |
Borsoka.
2010-03-18 11:23:57
|
36
|
:))
nalam csak egy kis Erdert fahaz lesz, ennek az osszeszerelesehez nemigazan tudok hozzaszolni, nem is nagyon van mit, mindene megvan, ablakok-ajtok, "csak" ossze kell rakni. es utana dryvit, ahhoz sem ajanlkozott egyetlen unokatesom sem.:))))) nem tudom lejott-e, de en nonemu vagyok, ami onmagaban nem gond, mert kerdezni pl. remekul tudok, sot kotekedni is, es egeszbiztos sokmindent meg tundek en is csinalni az epitkezesen, de gyanitom, hogy 2x annyi ido alatt (vagy 3x, attol fuggoen, hogy az 1 eves fiam es a 4 eves lanyom mennyire segitokeszek). A nagyobbik gond nem is ez, hanem az, hogy raadasul kulfoldon vagyok, es mire hazamegyek, a haz kb. kesz is lesz. apukam a megbizott bonyolito, es o vegkepp nem tud es nem is nagyon akar mindenfele mesteremberekkel vitatkozni. ezek azok a korulmenyek, amikre hivatkozva hatalmas sohajjal lemondtam az SK epitkezesrol. (az egesz haziko max. 2 het alatt teto ala kerul, itt nincs mit kecmecelni es idot huzni, sajnos fizetni is ilyen tempoban kell) |
|
A hozzászólás:
 |
vadckor
2010-03-18 11:00:56
|
35
|
Nem lehetetlen dolog megoldani magad, de az biztos, hogy a hajnali kelés és az este tízes hazaérkezés garantált, utólag én örülök neki, hogy így csináltam.
És egy tapasztalat: minél többet olvasol utána a dolgoknak annál többet fogsz az átlagos kivitelezővel vitatkozni:-))) |
|
Előzmény:
 |
Borsoka.
2010-03-18 10:56:09
|
34
|
Oda akarok eljutni, hogy ha belekezdek, es utana a vegeredmenyt szemlelem, ugy erezhessem, kepbe kerultem es atgondoltam minden szobajoheto lehetoseget. Nem akarok utolag bosszankodni azon, hogy igy is lehetett volna felaron, ha elobb eszembe jut. Nem a legolcsobbat, hanem a szamomra, lehetosegeimhez kepest legalkalmasabbat kell megtalaljam.
Eleg valoszinunek tartom mindemellett, hogy vegulis egy kivitelezovel megallapodunk, en nem erzem magam eleg tokosnek es bevallalosnak ahhoz, hogy megkockaztassak egy estleges birsagolast. Mindenesetre lelkesito azt olvasni, hogy itt sokan megteszik, es kicsit irigykedek miattuk.:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|