|
|
|
|
 |
Axióma
2010-03-18 09:58:09
|
33
|
| Hat en nagyon remelem, hogy a masodik sok-sok forumozas utan mar a sajat magunknak valtozat tud lenni, ha mar az elsonel ez hianyzott. Azert mondjuk ha voltak is hibak, meg volt kinunkban rohogunk - pl. a kisfurdo negyedik falat huzta fel ajto nelkul, es neki allt feljebb, hogy nincs rajta a terven, bar persze csak elnezte -, de viszonylag azert elfogadhato lett, igaz nagyreszt kivitelezosen, nem onerosen. |
|
A hozzászólás:
 |
vadckor
2010-03-18 09:47:35
|
32
|
Azt szokták mondani, hogy az első házát az ember az ellenségének építi, a másodikat a barátjának, a harmadikat magának. :-)))
Szerintem el lehet jutni addig, hogy az elsőt a barátodnak építsd:-)!Teljesen amatőr voltam, most talán már eljutottam a dilettáns vagyok:-) |
|
Előzmény:
 |
vadckor
2010-03-18 09:45:01
|
31
|
Nyugi mindenki így kezdi az építkezést, közben meg ideges, utána meg gondolkodik mit csinálna másképpen :-))
De ha van benned akarat, érdeklődés, tudásvágy, odafigyelés, lelkesedés és kellő türelem akkor menni fog!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|