Keresés

Részletes keresés

vadckor Creative Commons License 2010-03-18 09:45:01 31
Nyugi mindenki így kezdi az építkezést, közben meg ideges, utána meg gondolkodik mit csinálna másképpen :-))

De ha van benned akarat, érdeklődés, tudásvágy, odafigyelés, lelkesedés és kellő türelem akkor menni fog!!!
A hozzászólás:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 09:41:34 30
valoban igazad van mind a markolos, mind a mixeres eseteben. tkepp mindenben.:)))) ossze vagyok zavarodva, most probalom helyretenni a dolgokat.
Előzmény:
vadckor Creative Commons License 2010-03-18 09:27:04 29
Az építkezés pénzbe kerül, (nem tudom a többiek hogy vannak vele de én meglepődtem annak idején hogy az alap mennyi pénzt visz el (ásás, beton,acél)) főleg ha nem Petrocelliként akarsz építkezni és reális időn belül akarod befejezni. A markoló ésszerű megoldás, jobb mintha hetekig vakondot játszanál...Vállalom a megkövezést de egy normális femüvel és pl. a legtöbb topic végigolvasásával kiváltható a műszaki ellenőr.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!