|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-18 09:45:01
|
31
|
Nyugi mindenki így kezdi az építkezést, közben meg ideges, utána meg gondolkodik mit csinálna másképpen :-))
De ha van benned akarat, érdeklődés, tudásvágy, odafigyelés, lelkesedés és kellő türelem akkor menni fog!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Borsoka.
2010-03-18 09:41:34
|
30
|
| valoban igazad van mind a markolos, mind a mixeres eseteben. tkepp mindenben.:)))) ossze vagyok zavarodva, most probalom helyretenni a dolgokat. |
|
Előzmény:
 |
vadckor
2010-03-18 09:27:04
|
29
|
| Az építkezés pénzbe kerül, (nem tudom a többiek hogy vannak vele de én meglepődtem annak idején hogy az alap mennyi pénzt visz el (ásás, beton,acél)) főleg ha nem Petrocelliként akarsz építkezni és reális időn belül akarod befejezni. A markoló ésszerű megoldás, jobb mintha hetekig vakondot játszanál...Vállalom a megkövezést de egy normális femüvel és pl. a legtöbb topic végigolvasásával kiváltható a műszaki ellenőr. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|