nincs epitesi vallalkozo ismerosom, sajnos. de ha volna is, akkor is az altalad emlitett kismarkolos hivatalosan nem tudom mikent markolhat, az acs mikent acsolhat, stb. ugy, hogy kozben en dolgozom es nem egy kivitelezo. unokatestver kismarkolosom nincs....
en sem azt akarom, hogy feketen dolgozzon nalam senki, nem ertek egyet ezzel a modszzerrel, de keresem a lehetseges kiskapukat, mert nem hiszem el, hogy egy kivitelezo arajanlataban szereplo 1-1,4 millio realis ar egy 40nm-es hazalap kiasasahoz-betonozasahoz. amikor valaki egy nyaralot megpedig egy kis fahazat akar osszerakni, annak bizony nem mindegy, hogy hol ad ki talan folosleges tobbszazezret. mivel nalam ez az a munkafazis, ami a legtobb penzt nyeli el, ertelemszeruen itt probalok kiskaput keresni, sajat magam nehany baratommal aki ert is hozza kiasni, kionteni. ami, ahogy megtudtam alabb, nem lehetseges. hacsak nem unokatestverek....
kom-kel, jol ertem, te az egesz hazat egymagad huztad fel? nem volt munkaellenor, vagy minek hivjak, ejnyebejnyezni? a femu reszet hogy oldottad meg? |