Keresés

Részletes keresés

Borsoka. Creative Commons License 2010-03-18 07:05:04 24

nincs epitesi vallalkozo ismerosom, sajnos. de ha volna is, akkor is az altalad emlitett kismarkolos hivatalosan nem tudom mikent markolhat, az acs mikent acsolhat, stb. ugy, hogy kozben en dolgozom es nem egy kivitelezo. unokatestver kismarkolosom nincs.... 

 

en sem azt akarom, hogy feketen dolgozzon nalam senki, nem ertek egyet ezzel a modszzerrel, de keresem a lehetseges kiskapukat, mert nem hiszem el, hogy egy kivitelezo arajanlataban szereplo 1-1,4 millio realis ar egy 40nm-es hazalap kiasasahoz-betonozasahoz. amikor valaki egy nyaralot megpedig egy kis fahazat akar osszerakni, annak bizony nem mindegy, hogy hol ad ki talan folosleges tobbszazezret. mivel nalam ez az a munkafazis, ami a legtobb penzt nyeli el, ertelemszeruen itt probalok kiskaput keresni, sajat magam nehany baratommal aki ert is hozza kiasni, kionteni. ami, ahogy megtudtam alabb, nem lehetseges. hacsak nem unokatestverek....

 

kom-kel, jol ertem, te az egesz hazat egymagad huztad fel? nem volt munkaellenor, vagy minek hivjak, ejnyebejnyezni? a femu reszet hogy oldottad meg?

A hozzászólás:
halinorbi Creative Commons License 2010-03-17 22:17:32 22
az alapásás pont rossz példa, mert jobban megéri egy kismarkolót kihívni, hisz 15-ért egy óra alatt végez. (nektek meg rámenne a hétvégétek)

A betont is jobban megéri mixerkocsival hozatni, mint keverni.


Gyurma30!
én is sajátkezűleg (+hétvégenként a rokonok) építettem a házamat. (koszorúk vasalása, falazás, ács munka, belső dolgok)

Egyedüli külsős "szakember" a riasztós volt.

Nézzetek az ismerősök között egy építőipari vállalkozást, és papíron menjen az ő nevükön. A "feketemunkáért" viszont tényleg megbüntethetnek. Nagy balhé volt ebből 3-4 éve, amikor példát statuáltak a szüretelőkön.

Előzmény:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-17 09:29:59 4

Szia, nekem is ugyanezt mondta az epitesz, ugyhogy en is kivancsian beallok a sorba, varom az otleteket. Felfoghatatlan, hogy nem tudom magamnak, baratokkal kiasni a hazalapot, regen is millio ember epitett sk. Es nem is kell egy bonyolult dolog, csak egy teraszostol nemegeszen 60nm-es konnyuszerkezetes nyaralo.

Johetnek az otletek, akar itt, akar emailben, kinek hogy "konnyebb".:)))

B.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!