Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2010-03-24 06:53:03 986
mi lett velük vegül?
A hozzászólás:
wandy5 Creative Commons License 2010-03-17 13:10:40 985

KÉRLEK, SEGÍTSETEK!!!!!!

 

                                              Kedves kutyások!!!!

 

                                         SOS!!!!


Tegnap árván maradt 3 db 10 napos LEONBERGI kiskutya.
Szükségük
lenne egy pótmamára! Ők jelenleg Szombathely mellett laknak TORONYBAN!!!!!

Akár egy keverék kutyus is
fel tudná nevelni a piciket, ha tudtok ilyen kutyáról, kérlek jelentkezzetek a Szombathelyi kutyamentőknél :


Fekete István Állatvédő Egyesület
Cím: 9700 Szombathely, Felsőbüki
Nagy Pál u. 39.
Web: www.kutyamentok.hu
e-mail: kutyamentok.vas@gmail.com

 

Előre is köszönöm a segítségeteket!!!!

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!