|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
wandy5
2010-03-17 13:10:40
|
985
|
KÉRLEK, SEGÍTSETEK!!!!!!
Kedves kutyások!!!!
SOS!!!!
Tegnap árván maradt 3 db 10 napos LEONBERGI kiskutya. Szükségük lenne egy pótmamára! Ők jelenleg Szombathely mellett laknak TORONYBAN!!!!!
Akár egy keverék kutyus is fel tudná nevelni a piciket, ha tudtok ilyen kutyáról, kérlek jelentkezzetek a Szombathelyi kutyamentőknél :
Fekete István Állatvédő Egyesület Cím: 9700 Szombathely, Felsőbüki Nagy Pál u. 39. Web: www.kutyamentok.hu e-mail: kutyamentok.vas@gmail.com
Előre is köszönöm a segítségeteket!!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|