Keresés

Részletes keresés

Borsoka. Creative Commons License 2010-03-17 10:46:15 15

en meg eletemben nem lattam ilyen naplot.. azt se tudom, honnan kell szerezni.:))) nem tudom, minek kell belekerulnie, minek nem fontos, es mi fog tortenni, ha nem lesz megfeleloen kitoltve. az alairasokkal sem vagyok napirenden, kell-e akkor FEMU vagy sem, es mikent jarok anyagilag jobban.

 

szoval ugy gondolod, hogy ha az erdelyi ismeros kivitelezo atjonne megepiteni a hazikot, nem fog senki kotozkodni, es nem is kell semmit tennem, igy is hivatalos? gondolom akkor o otthon adozik a bevetele utan. ettol meg a naplomat alairhatja, ha szamlakat kell bemutatnom (nem tudom, kell-e egyaltalan valahova valamikor szamlakkal alatamasztani az epitkezest), elfogadjak az ovet is. 

 

koszi egyebkent a segitseget, te ebben a temaban otthonosan mozogsz, ugy tunik, mivel foglalkozol? ha gondolod, folytassuk priviben, a kezdok ertetlenkedeseit talan nem kell mindenki olvassa.:))))

A hozzászólás:
Eddy N Creative Commons License 2010-03-17 10:27:49 14
Elvben simán lehet. Idehívhatok akár egy osztrák vagy német céget is, hogy építse fel a házamat.
Előzmény:
vadckor Creative Commons License 2010-03-17 10:25:03 13
Elvileg az EU-ban szabad a munkaerő és a szolgáltatások szabad áramlása, de érdekelne egy munkaügyi ellenőrzésen mit szólnának az ellenőrök, ha lengyel céggel és szakemberekkel építene valaki....hivatalosan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!