Keresés

Részletes keresés

Eddy N Creative Commons License 2010-03-17 10:22:35 11
Ja. Elég hülye egy rendszer...
A hozzászólás:
bigedy Creative Commons License 2010-03-17 10:13:30 9
Értem, de ezek szerint fizetnem kell egy embert, (aki a kivitelező embere), hogy ellenőrizze a kivitelezést, és egy másik embert, aki ellenőrzi a femüt, és az én érdekemet védi?
Előzmény:
Eddy N Creative Commons License 2010-03-17 10:09:52 8

"Műszaki ellenőr szerintem egy hitelből épülő házhoz kell, a készültségi szint megállapításához a bank részére, de lehet hogy nincs igazam."

 

Nem, ez nem így van. A készültségi szint megállapítását értékbecslő készíti, nem a műszaki ellenőr. A műszaki ellenőr a Te embered, ő az, aki mindig a Te érdekeidet védi (a femü nem, mivel az akivitelező embere hivatalosan, még ha közvetetten Te is fizeted). Ha nincs generálos, vagy 30M felett van a beruházási érték, akkor kell. (Legalábbis egy éve ez volt a szabály.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!