|
|
|
|
 |
Eddy N
2010-03-17 10:22:35
|
11
|
| Ja. Elég hülye egy rendszer... |
|
A hozzászólás:
 |
bigedy
2010-03-17 10:13:30
|
9
|
| Értem, de ezek szerint fizetnem kell egy embert, (aki a kivitelező embere), hogy ellenőrizze a kivitelezést, és egy másik embert, aki ellenőrzi a femüt, és az én érdekemet védi? |
|
Előzmény:
 |
Eddy N
2010-03-17 10:09:52
|
8
|
"Műszaki ellenőr szerintem egy hitelből épülő házhoz kell, a készültségi szint megállapításához a bank részére, de lehet hogy nincs igazam."
Nem, ez nem így van. A készültségi szint megállapítását értékbecslő készíti, nem a műszaki ellenőr. A műszaki ellenőr a Te embered, ő az, aki mindig a Te érdekeidet védi (a femü nem, mivel az akivitelező embere hivatalosan, még ha közvetetten Te is fizeted). Ha nincs generálos, vagy 30M felett van a beruházási érték, akkor kell. (Legalábbis egy éve ez volt a szabály.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|