Keresés

Részletes keresés

vadckor Creative Commons License 2010-03-17 09:54:50 6
Az építkezésbe közvetlen családtag (szülő, gyerek, testvér) segíthet, mindenki másnál egy munkaügyi ellenőrzés esetén bírság van...
A hozzászólás:
Biovadász Creative Commons License 2010-03-17 09:50:04 5
Azért a "haverok" között legyen egy hozzáértő is, mert a környékünkön sok olyan ház épült 20-30 évvel ezelőtt amit "nehogy már ne tudjunk megcsinálni mi is" készült, aztán sokba csak sikerült beletenni egy utólag kiderülő teljes elcseszést. :)
Előzmény:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-17 09:29:59 4

Szia, nekem is ugyanezt mondta az epitesz, ugyhogy en is kivancsian beallok a sorba, varom az otleteket. Felfoghatatlan, hogy nem tudom magamnak, baratokkal kiasni a hazalapot, regen is millio ember epitett sk. Es nem is kell egy bonyolult dolog, csak egy teraszostol nemegeszen 60nm-es konnyuszerkezetes nyaralo.

Johetnek az otletek, akar itt, akar emailben, kinek hogy "konnyebb".:)))

B.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!