|
|
|
|
 |
vadckor
2010-03-17 09:54:50
|
6
|
| Az építkezésbe közvetlen családtag (szülő, gyerek, testvér) segíthet, mindenki másnál egy munkaügyi ellenőrzés esetén bírság van... |
|
A hozzászólás:
 |
Biovadász
2010-03-17 09:50:04
|
5
|
| Azért a "haverok" között legyen egy hozzáértő is, mert a környékünkön sok olyan ház épült 20-30 évvel ezelőtt amit "nehogy már ne tudjunk megcsinálni mi is" készült, aztán sokba csak sikerült beletenni egy utólag kiderülő teljes elcseszést. :) |
|
Előzmény:
 |
Borsoka.
2010-03-17 09:29:59
|
4
|
Szia, nekem is ugyanezt mondta az epitesz, ugyhogy en is kivancsian beallok a sorba, varom az otleteket. Felfoghatatlan, hogy nem tudom magamnak, baratokkal kiasni a hazalapot, regen is millio ember epitett sk. Es nem is kell egy bonyolult dolog, csak egy teraszostol nemegeszen 60nm-es konnyuszerkezetes nyaralo.
Johetnek az otletek, akar itt, akar emailben, kinek hogy "konnyebb".:)))
B. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|