|
|
|
|
 |
Gyurma30
2010-03-17 07:44:52
|
3
|
A munkák jó részét saját magamnak csinálnám, amit meg nem tudok vagy akarok megcsinálni, arra keresnék egyenként kivitelezőt. Az már tiszta, hogy kell műszaki ellenőr és FMV is, de egy építész szerint januártól kis tulzással egy kilincset sem szerelhetek fel magamnak. Na ezt ki hogy oldja meg? |
|
 |
Eddy N
2010-03-16 20:12:40
|
2
|
| Ez jó kérdés. Nálunk mindkettő bejátszik. :) |
|
A hozzászólás:
 |
sancibácsi
2010-03-16 19:28:16
|
1
|
konkrét kérdésekre lehetne konkrét válaszokat. Mire gondoltál önerősnek egyébként:generálkivitelező nélkül te fognád össze az építkezést, vagy többnyire te végeznéd el a munkákat is? |
|
Előzmény:
 |
Gyurma30
2010-03-16 15:52:52
|
-
|
| Mindenki információját szívesen vesszük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|