|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-03-17 10:59:55
|
16
|
| Rémlik, hogy néhány éve van valami olyan adójogszabály, ha 10 millió fölötti összegben építkezel, akkor részletes pénzügyi tervet kell benyújtani, miből van rá fedezeted, mert mindjárt jön az adókaller. |
|
 |
sancibácsi
2010-03-16 19:28:16
|
1
|
konkrét kérdésekre lehetne konkrét válaszokat. Mire gondoltál önerősnek egyébként:generálkivitelező nélkül te fognád össze az építkezést, vagy többnyire te végeznéd el a munkákat is? |
|
 |
hakapeci
2010-03-16 18:02:43
|
0
|
én is m0st kezdem..
haka |
|
A hozzászólás:
 |
Gyurma30
2010-03-16 15:52:52
|
-
|
| Mindenki információját szívesen vesszük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|