|
|
|
|
 |
ikarepma
2010-03-09 16:09:37
|
2547
|
| Ilyenen is gondolkodtam már, ha több időm lesz kipróbálom simán aztán jobban elmélyülök benne. |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2010-03-09 14:42:59
|
2546
|
| Kezdésnek az sem rossz, ha beszerzel kicsi pénzért egy sokat használt D70-et (vagy D40-et), amit házilag átszerelsz egy passzentos IR-pass filterrel. |
|
Előzmény:
 |
ikarepma
2010-03-07 15:46:03
|
2545
|
| Köszi szépen, megnézem mit lehet átalakítás nélkül kihozni belőle, nagy átalakítást nem akarok annyira még nem ragadott amgávala dolog. (de kitudja) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|