|
|
|
|
 |
ikarepma
2010-03-06 23:36:48
|
2541
|
| Korábban már átolvastam a fórumot, de akkor nem mélyültem el jobban benne, D90-el vagy D300al lehet jobban ilyen képeket készíteni? Tudnál pár tippet adni? |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2010-03-06 22:32:29
|
2540
|
| Gyakorlatilag minden géppel lehet infraképeket csinálni, a különbség a szükséges záridőkben van. |
|
Előzmény:
 |
ikarepma
2010-03-06 21:41:23
|
2539
|
| A nikon D300 + Hoya Infrared R72es szűrővel lehet infra képeket csinálni? Vagy szintén kell átalakítás a gépen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|