Keresés

Részletes keresés

ikarepma Creative Commons License 2010-03-06 23:36:48 2541
Korábban már átolvastam a fórumot, de akkor nem mélyültem el jobban benne, D90-el vagy D300al lehet jobban ilyen képeket készíteni? Tudnál pár tippet adni?
A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2010-03-06 22:32:29 2540
Gyakorlatilag minden géppel lehet infraképeket csinálni, a különbség a szükséges záridőkben van. 
Előzmény:
ikarepma Creative Commons License 2010-03-06 21:41:23 2539
A nikon D300 + Hoya Infrared R72es szűrővel lehet infra képeket csinálni? Vagy szintén kell átalakítás a gépen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!