Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2010-03-07 11:16:09 2543
Ha az infrázást komolyan gondolod, akkor az átalakítást nem tudod megúszni.
DimensionSeven Creative Commons License 2010-03-06 22:32:29 2540
Gyakorlatilag minden géppel lehet infraképeket csinálni, a különbség a szükséges záridőkben van. 
A hozzászólás:
ikarepma Creative Commons License 2010-03-06 21:41:23 2539
A nikon D300 + Hoya Infrared R72es szűrővel lehet infra képeket csinálni? Vagy szintén kell átalakítás a gépen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!