Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
molly.ka Creative Commons License 2010-03-05 20:01:54 5054

köszi a választ :)

megnézem,akkor végül is ha van az sose gond,max használom vagy nem :)

ez egy canon ixus géphez lenne :)

 

Előzmény:
somi55 Creative Commons License 2010-03-04 14:14:33 5053

A Sporik itt találhatók manapság:http://www.divecenter.hu/Forum

 

Ott korrekt választ kapsz.

 

Az én tapasztalatom szerint gép és tok függő hogy kell használnod vagy nem.

A lebegőképességet tudod beállítani vele,ne akarjon a géped felemelkedni mint egy lufi.Ezért kell nekünk is az ólom a merüléshez.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!