|
|
|
|
 |
kacsacs69
2010-11-27 23:22:59
|
126
|
Mr Reed !
Keress meg légyszíves aradi csaló ügyben !
E-mail címem .: kacsacs@freemail.hu
Köszönöm.
Üdv .: Csaba :) |
|
 |
foveon
2010-03-05 12:52:14
|
108
|
akar ide is beirhatnad, okuljon a nep, hisz meg mindig uzemlteti a honlapjat. meg kivancsi is vagyok mi az a nagy elorelepes (szerencsere nem vagyok erintett bar a kezdetekkor engem is megkeresett hogy "segit" beszerezni a kivant cumot).
|
|
A hozzászólás:
 |
Mr. Reed
2010-03-05 12:13:45
|
107
|
EUROCENT!
Egy érdekesség mindazoknak, akiket Morvai Gábor aradi lakos, a www.eurocent.hu üzemeltetője átvert: Az ügyben jelentős lépés történt, akit személyesen érint, mailben szívesen elmondom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|