Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-03-03 15:17:14 363
Ja, hogy csak akkor! Viszont akkor kell szellozteto is, pedig azt irja hogy beruhazast is csokkent.
En mar azt se ertettem, hgoy telen miert nem hasznalja a foldregisztert...
Előzmény:
Tipcsok Creative Commons License 2010-03-03 14:50:12 361
Napkémény a szellőztetésért felel, az utóbb belinkeltben már írja is, hogy amikor nem kell hővisszanyerés, akkor ezzel biztosítja a szellőzést, és nem megy a gép.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!