Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Boery Creative Commons License 2010-03-02 00:11:34 351
Mi a 4-es verziót csináltuk egy kicsit cifrázva.
Azaz
Villanyszerelési csövek lerakva majd az 1. réteg hőszigetelés - 3 cm-es EPS 150 -ből lerakva. Következő, 2.réteg - 7 cm-es EPS 150 rá rakva ebben a rétegben vanak a porszívó csövei elhelyezve majd a tetején horonymaróval kimartuk a vízcsöveknek a helyét ( így azok is teljesen a szigetelésben vannak ). Végezetül 5 cm EPS 150-el telibe lezártuk. Erre jött a fólia majd az aljzatbeton a padlófűtés csövekkel.
Előzmény:
memorix Creative Commons License 2010-02-28 20:18:44 348
Többféle megoldás is van:

1. Pogácsás EPS használata.

http://szigetelocenter.unas.hu/shop_art.php?shop_id=7519&cat=678250

2. Kőzetgyapot lépés álló használata (nem sokkal drágább mint a EPS-100)

3. A hőszigetelés felett viszed el. De ez azért nehéz , mert többször kell hívni a mestereket....és a villanyszerelők a létrájukkal könnyen kilukasztják a hőszigetelést...

4. Hőkést használsz és pillanatok alatt lerakod a kivágott EPS-100

Általában a 4 -k vagy az első megoldás a javasolt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!