|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Boery
2010-03-02 00:11:34
|
351
|
Mi a 4-es verziót csináltuk egy kicsit cifrázva. Azaz Villanyszerelési csövek lerakva majd az 1. réteg hőszigetelés - 3 cm-es EPS 150 -ből lerakva. Következő, 2.réteg - 7 cm-es EPS 150 rá rakva ebben a rétegben vanak a porszívó csövei elhelyezve majd a tetején horonymaróval kimartuk a vízcsöveknek a helyét ( így azok is teljesen a szigetelésben vannak ). Végezetül 5 cm EPS 150-el telibe lezártuk. Erre jött a fólia majd az aljzatbeton a padlófűtés csövekkel. |
|
Előzmény:
 |
memorix
2010-02-28 20:18:44
|
348
|
Többféle megoldás is van:
1. Pogácsás EPS használata.
http://szigetelocenter.unas.hu/shop_art.php?shop_id=7519&cat=678250
2. Kőzetgyapot lépés álló használata (nem sokkal drágább mint a EPS-100)
3. A hőszigetelés felett viszed el. De ez azért nehéz , mert többször kell hívni a mestereket....és a villanyszerelők a létrájukkal könnyen kilukasztják a hőszigetelést...
4. Hőkést használsz és pillanatok alatt lerakod a kivágott EPS-100
Általában a 4 -k vagy az első megoldás a javasolt... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|