Keresés

Részletes keresés

prophet1 Creative Commons License 2010-03-01 12:00:01 87
Természetesen látom a neten, hogy Webáruházban venni is lehet, de azt drágának találom. Legalábbis nincs rá (most) annyi pénzem. De ha valaki itt eladná olcsóbban az övét (vagy esetleg két részletre), az nekem jobb lenne.
A hozzászólás:
prophet1 Creative Commons License 2010-03-01 11:57:00 86

Kedves Emberek!

 

Szükségem lenne egy jó nyestcsapdára. Kölcsönkérném, vagy megvenném. Ha valakinek van, de nincs rá szüksége (már), megvenném, és ha újból szüksége lenne rá, kölcsönbe vissza ia adnám, amikor kell neki.

Fontos, sürgős a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!