Keresés

Részletes keresés

Mr. Reed Creative Commons License 2010-03-05 12:09:41 106
Szerencsére a legtöbb eladó BÁRMELYIK ebay-en már nem megy bele ebbe a giftes játékba, hiszen ők ugyanúgy megüthetik a bokájukat vele. Én annyit tudok hozzátenni, hogy trükkök nélkül, tisztességesen behozva az árukat is olcsóbban vásárolok immár rendszeresen az ebay-en, arról nem beszélve, hogy az átvizsgálásnál, tekintettel a jelentős mennyiségű ellenőrizendő árura, van egy "fájdalomküszöbük", ami azt jelenti, hogy olyan 120-140 dolláros érték felett kezdik ellenőrizni a termék számláját, és ÁFÁznak stb.

Azt a "ráíratjuk, hogy ajándék" jellegű csalást én sem ajánlom.
A hozzászólás:
Yogi Creative Commons License 2010-02-28 21:49:36 105
rá kell íratni a kintiekkel, hogy "gift" és kicsi értéket kell adni a csomagnak.
Ezt nevezik csalásnak és te erre próbálod rábeszélni a népeket.

Javaslom figyelmedbe a http://www.vam.hu/viewBase.do?elementId=2495 oldalt.
Mutass rá, légy szíves, az idézted oldalon arra a pontra, amely megengedi a csalást.

Valamint tanulmányozd a CN22 és CN23 vámáru nyilatkozatot.
Én szoktam elmagyarázni a postásoknak ezeket. Mondjuk a csalás ténye független attól, hogy valaki érti-e a nyomtatványokat.

Ha további megjegyzésed lenne, tedd meg az emilemen.
Nem fogom. Itt került elő az ügy és éppen azért került elő, mert nyilvános. Leszarom, hogy te mennyit csalsz, de másoknak ne terjeszd itt a hülyeséget. Nem fogok veled levelezni, mert nem téged akarlak lebeszélni, hanem a többi nicket megvédeni. Te azt csinálsz, amit akarsz, előbb-utóbb úgyis lebuksz, de másokat ne ránts magaddal.
Előzmény:
anettaszilvi Creative Commons License 2010-02-28 21:27:31 104
Akkor még egy kicsi OFF és részemről a téma lezárva Mr. NagyÉsz:

Javaslom figyelmedbe a http://www.vam.hu/viewBase.do?elementId=2495 oldalt. Valamint tanulmányozd a CN22 és CN23 vámáru nyilatkozatot. És olvass figyelmesebben. Bár lehet, hogy legközelebb feljelentem magam a vámosoknál :))

Ha további megjegyzésed lenne, tedd meg az emilemen.

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!