Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
memorix Creative Commons License 2010-02-28 20:23:54 350
A sóderrel, cementtel kell összekeverni és az belapátolni a betonkeverőbe és nincs probléma vele:)
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2010-02-28 20:20:55 349
Nalunk elszurtak a haz ket fele kozott a szintmagassagokat, es az egyik felen igy van +8-10 centi cellgolyos beton (igaz, az mar a hoszig + aljzat fole lett ha jol emlekszem). Magatol morzsolodott a teteje, amin par liter vizuveg segitett, egyebkent egyetlen baj vele hogy keszites kozben a golyok repkednek, nem ugy mint a soder igy kicsit utaljak csinalni a konnyubetont belole...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!